Equip

Giny és una agència de comunicació formada per joves professionals
apassionats pels nous formats audiovisuals, la publicitat, la creació de missatges,
el disseny, la programació web i l’estratègia digital.

Direcció

Guillem Carol

guillem.carol@giny.cat

Coordinació

Raimon Gumà

raimonguma@giny.cat

Audiovisual

Gerard Tusquellas

gerard.tusquellas@giny.cat

Marc Pràxades
Audiovisual

Marc Pràxedes

marc.praxedes@giny.cat

Alfredo Martín
Audiovisual

Alfredo Martín

alfredo.martin@giny.cat

Disseny

Eva González

eva.gonzalez@giny.cat

Disseny

Andrea Sirisi

andrea.sirisi@giny.cat

Disseny

Rita Vilà

rita.vila@giny.cat

Comunicació estratègica

Xènia Martínez

xenia.martinez@giny.cat

Comunicació estratègica

Ferran Porchas

ferran.porchas@giny.cat

Marc Garriga
Comunicació estratègica

Marc Garriga

marc.garriga@giny.cat

Comunicació estratègica

Albert Castillo

albert.castillo@giny.cat

Administració

Àlex Miret

alex.miret@giny.cat

Vols treballar amb nosaltres?

Envia’ns un correu a:

candidats@giny.cat