Qui som

Giny és una agència de comunicació formada per joves professionals
apassionats pels nous formats audiovisuals, la publicitat, la creació de missatges,
el disseny, la programació web i l’estratègia digital.

Direcció

Guillem Carol

guillem.carol@giny.cat

Coordinació

Raimon Gumà

raimonguma@giny.cat

Audiovisual

Clara Vallvé

clara.vallve@giny.cat

Audiovisual

Gerard Tusquellas

gerard.tusquellas@giny.cat

Marc Pràxades
Audiovisual

Marc Pràxedes

marc.praxedes@giny.cat

Alfredo Martín
Audiovisual

Alfredo Martín

alfredo.martin@giny.cat

Sílvia Bretos
Audiovisual

Sílvia Bretos

silvia.bretos@giny.cat

Disseny

Eva González

eva.gonzalez@giny.cat

Disseny

Andrea Sirisi

andrea.sirisi@giny.cat

Disseny

Rita Vilà

rita.vila@giny.cat

Disseny

Marta Rubí

marta.rubi@giny.cat

Xènia Martínez
Estratègia Digital

Xènia Martínez

xenia.martinez@giny.cat

Estratègia Digital

Ferran Porchas

ferran.porchas@giny.cat

Màrqueting i vendes

Nil Surià

nil.suria@giny.cat

Marc Garriga
Redacció i continguts

Marc Garriga

marc.garriga@giny.cat

Taray Cuartiella
Redacció i continguts

Taray Cuartiella

taray.cuartiella@giny.cat

Vols treballar amb nosaltres?

Envia’ns un correu a:

candidats@giny.cat