Qui som

Giny és una agència de comunicació formada per joves professionals
apassionats pels nous formats audiovisuals, la publicitat, la creació de missatges,
el disseny, la programació web i l’estratègia digital.

Direcció

Guillem Carol

guillem.carol@giny.cat

Coordinació

Raimon Gumà

raimonguma@giny.cat

Audiovisual

Clara Vallvé

clara.vallve@giny.cat

Audiovisual

Gerard Tusquellas

gerard.tusquellas@giny.cat

Disseny

Eva González

eva.gonzalez@giny.cat

Disseny

Andrea Sirisi

andrea.sirisi@giny.cat

Disseny

Rita Vilà

rita.vila@giny.cat

Disseny

Cristina Font

cristina.font@giny.cat

Estratègia Digital

Ferran Porchas

ferran.porchas@giny.cat

Estratègia Digital

Xènia Martínez

xenia.martinez@giny.cat

Màrqueting i vendes

Nil Surià

nil.suria@giny.cat

Redacció i continguts

Marc Garriga

marc.garriga@giny.cat

Vols treballar amb nosaltres?

Envia’ns un correu a:

candidats@giny.cat